Akademicki Klub Kajakowy Panta Rei - przy Politechnice Poznańskiej

Poznańska Kajakowa Masa Krytyczna

Poznańska Kajakowa Masa Krytyczna jest przedsięwzięciem organizowanym przez Akademicki Klub Kajakowy Panta Rei cyklicznie. Pierwsze edycja wydarzenia miała miejsce w 2008 roku, a kolejne w latach 2012, 2013 i 2014. Obecnie toczą się przygotowania do Masy 2015.
Naszym celem jest propagowanie turystyki kajakowej wśród poznańskiej społeczności. Chcemy pokazać, że istnieją alternatywne do powszechnie uprawianych sposoby spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. W każdym kolejnym roku frekwencja na Masie jest coraz większa, a kajaki zwozimy z coraz odleglejszych zakątków Wielkopolski i nie tylko 🙂
Spływ ma miejsce na odcinku Puszczykowo – Poznań (meta w okolicach Mostu św. Rocha). Na mecie odbywa się piknik, warsztaty dla dzieci, pokazy asekuracji oraz zabawy ruchowe. Uczestnicy to nie rzadko osoby, które po raz pierwszy w życiu siadają w kajaku. Instruowani przez kadrę AKK Panta Rei szybko połykają bakcyla i spotykają się z nami nie tylko na kolejnych Masach, ale również na akcjach wakacyjnych, a bardziej zapaleni odbywają kurs i zostają Członkami Klubu.
Więcej szczegółów o akcji znajdziecie na stronie www oraz masowym fanpage-u. Zapraszamy!

http://kajakowa.pl
https://www.facebook.com/kmkpoznan

Zapisz

Zapisz