Akademicki Klub Kajakowy Panta Rei - przy Politechnice Poznańskiej

Kurs Kajakarstwa Nizinnego i Górskiego 2018 – to już!

Chwila dla tych, którzy jeszcze tego z nami nie przeżyli – to najwyższy czas, żeby do nas dołączyć i rozpocząć swoją prawdziwą kajakarską przygodę! Kurs zaczynamy już w marcu od wykładów teoretycznych. Zaraz po nich czeka Was pełna emocji praktyka. Dwa wyjazdowe weekendy na basenie – gdzie w ciepłej, czyściutkiej wodzie zobaczycie, jak sobie radzić na rzece.

 

Później – zabawy ciąg dalszy. Wyjeżdżamy na niziny, poznajemy się nie tylko na rzekach i zwałkach, ale również przy wieczornym ognisku. Po kursie będziecie mieli na tyle doświadczenia, że ani zimowe, ani nocne spływy nie będą niczym niepokojącym!

 

 

Po ćwiczeniach na bystrzu w Krzyżu Wielkopolskim możecie mieć ochotę na więcej. I dobrze! Bo rozszerzone szkolenia górskie, tory kajakowe i alpejskie bystre wody będą stać przed chętnymi otworem! Brzmi poważnie, ale pamiętajcie, że chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę!

 

 

Masz obawy? To zrozumiałe. Pamiętaj jednak, że czuwać będą nad Tobą doświadczeni instruktorzy, a podstawowe hasło to (nie inaczej!) Sejfti Ferst! Nie umiesz pływać? Nie szkodzi. Szybko oswoisz się z wodą, a bez kamizelki i tak nikogo nie puścimy 🙂 Sprzęt – pływający i asekuracyjny – dostaniesz od nas. Nie musisz mieć nic prócz pozytywnego nastawienia i chęci spróbowania czegoś nowego! Nie zastanawiaj się długo – przyjdź do DS nr 2 przy ul. Jana Pawła II 26 (sala nr 013) 16, 24 lub 30 stycznia i… ruszaj z nami!